:::Angelina Jolie Voight:::

•.♥ .•Samo za prawe fanowe •.♥.•

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Angelina tetovaze

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
:::Momgelina:::

PostSubject: Angelina tetovaze   Tue Jul 29, 2008 5:34 pm

Andželinin popis tetovaža je privukao pažnju većine medija i često su bile naslovne u intervjuima. Džoli je navela da nije protivnik filmske golotinje, a veliki broj tetovaža na njenom telu je primoralo scenariste da budu što kreativniji kada planiraju obnažene i ljubavne scene. [59]

Šminka je bila korišćena da prekrije njene tetovaže u velikom broju njenih filmova. Andželina često dodaje ili menja postojeće tetovaže i navodi da sve tetovaže koje poseduje imaju specijalno značenje. Trenutno ima 12 poznatih tetovaža, kao što je citat Tenesija Vilijamsa „A prayer for the wild at heart, kept in cages“ („molitva za divlje u srcu, zatvorene kao u kavezu“) koju je posedovala i njena majka, arapska fraza „العزيمة“ („snaga volje“), latinska izreka „quod me nutrit me destruit“ („šta me hrani to me i uništava“)[60], molitvu koja se sastoji od budističkih sanskritskih simbola za njenog sina Medoksa.[61] Nakon određenog vremena neke tetovaže je izbrisala laserom ili prekrila drugim, uključujući „Billy Bob“, ime njenog bivšeg muža Bilija Boba Torntona, kineski simbol za smrt i prozor na donjem delu leđa; objasnila je da je uklonila prozor, jer je koristila sve slobodno vreme gledajući kroz prozor i želeći da je negde van; sada živi tamo sve vreme.
Back to top Go down
View user profile

Angelina tetovaze
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hey Angelina , how to swerve Mansion Tax
» Angelina Jolie has a double mastectomy
» News Pics and More...
» Angelina Jolie